Linia do średnich ładunków

Linie przenośników ze sterowaniem umożliwiające automatyczną pracę linii produkcyjnych dla detali o średnich gabarytach. Transport ładunków do poszczególnych etapów obróbki odbywa się na różnych poziomach. Pozwala to na pełne wykorzystanie kubatury magazynu i skrócenie czasu realizacji zadań produkcyjnych.
Zadania transportowe w linii zostały zrealizowane z zastosowaniem przenośników rolkowych, łańcuchowych i taśmowych. Zmiany kierunków następują przy wykorzystaniu transporterów krzyżowych, spychaczy pneumatycznych. Transport na kolejne poziomy jest realizowany przy wykorzystaniu transporterów pionowych – wind. 

Regały do hurtowni

System regałów przeznaczonych do obsługi hurtowni – połączenie klasycznych regałów półkowych (PANOAPAL II ) z regałami paletowymi (STOCKPAL) wyposażonymi dodatkowo w półki grawitacyjne (DYNAPAL).
Rozwiązanie umożliwia kompletację zamówień zarówno z regałów półkowych jak i półek rolkowych. Regały są zasilane z ładunków całopaletowych przechowywanych w regałach paletowych znajdujących się na obrzeżach strefy kompletacji.

Linia do wielkogabarytowych ładunków

Linia przenośników ze sterowaniem umożliwiająca transport na różnych poziomach ładunków o wadze 3000kg. Ładunki są przemieszczane i precyzyjnie pozycjonowane w kolejnych punktach produkcyjnych (z zastosowaniem wózków o specjalnej konstrukcji). Pozwala to na pełne wykorzystanie kubatury magazynu i skrócenie czasu realizacji zadań produkcyjnych.

Funkcjonalność linii została zrealizowana z zastosowaniem przenośników rolkowych i łańcuchowych. Zmiany kierunków następują przy wykorzystaniu transporterów krzyżowych, a transport na kolejne poziomy jest realizowany przy wykorzystaniu transporterów pionowych – wind.

Regał do form

Regały wyposażone w system specjalnych wózków do wysuwu form na poziomie posadzki. Umożliwiają optymalne wykorzystanie przestrzeni w przypadku składowania ciężkich form odlewniczych o wadze 5000kg. Gniazda wyposażone w specjalne kraty dają możliwość składowania form o zróżnicowanym dnie, a wanny ociekowe ułatwiają utrzymanie czystości.
Zaproponowane rozwiązanie umożliwiło zmniejszenie o 50% przestrzeni potrzebnej do przechowywania form wtryskowych na obszarze produkcji.

Regał ramowy półkowy

Regał ramowy półkowy MINIPAL wykorzystany jako regał przeznaczony do długoterminowego przechowywania próbek. System został wyposażony w półki laminowane ułatwiające utrzymanie czystości oraz ruchome przegrody gniazd odkładczych. To rozwiązanie umożliwia lepsze wykorzystanie dysponowanej powierzchni dzięki łatwości dopasowania przestrzeni do wymiarów aktualnie przechowywanych próbek. Warunek ścisłego odseparowania i zaadresowania próbki zostaje zachowany.

Dlaczego my?

Doświadczenie

Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół inżynierski z ponad 30-letnim doświadczeniem, wspierany współpracą z uznanymi na świecie producentami podzespołów.

Rozwiązania
indywidualne

Specjalizujemy się w projektach indywidualnych, z uwzględnieniem specyfiki ładunków, wykonywanych operacji, interakcji z maszynami czy warunkami przestrzennymi.

Serwis

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a w razie konieczności modernizację i remonty.

Doradztwo

Służymy fachowym doradztwem w całym okresie użytkowania dostarczonych urządzeń

Zapraszamy do współpracy

+48 61 815 04 43

Bogucin, Pilotów 6

PL 62-006 Kobylnica k.Poznania