30 lat doświadczenia

Nasza firma powstała w 1990 roku w Poznaniu, w okresie narodzin wolnego rynku w Polsce. Od tego czasu pracujemy nieprzerwanie w branży logistycznej, gromadząc doświadczenia wynikające z realizacji różnorodnych potrzeb klientów z całej Polski.

Początkowo nasza działalność obejmowała dostawy systemów i urządzeń transportowych stanowiących klasyczne wyposażenie magazynów. Z czasem rozszerzyliśmy ofertę o rozwiązania uwzględniające wymogi postępującej automatyzacji procesów logistycznych i produkcyjnych. Dzięki inżynierskiej pasji naszego zespołu możemy przygotować również niestandardowe konstrukcje czy rozwiązania specjalne.

Państwa zaufanie jest dla nas potwierdzeniem zdanego z sukcesem rynkowego testu.

Nasze cele

Szukamy najlepszych rozwiązań wprowadzających nowoczesne systemy logistyczne, które pomogą sprostać wzrastającym wymaganiom co do szybkości, terminowości i niezawodności produkcji i dostaw.

Specjalizujemy się w projektach indywidualnych, z uwzględnieniem specyfiki ładunków, warunków przestrzennych, wykonywanych operacji czy interakcji z maszynami.

Służymy fachowym doradztwem nie tylko przy doborze właściwego rozwiązania, a także w całym okresie użytkowania dostarczonych urządzeń.

Nasze priorytety

Indywidualne podejście do każdego, małego i dużego zadania, także tego, które nie pozwala na zastosowanie produkowanych seryjnie produktów czy komponentów.

Sprawdzona jakość oferowanych wyrobów w atrakcyjnych cenach. Doskonale rozumiemy, że niezawodność i trwałość są niezbędną cechą rozwiązań dla przemysłu.

Niezwykle ważna dla nas jest Państwa satysfakcja. Wierzymy, że jak dotychczas, liczba klientów powracających wielokrotnie z kolejnymi zadaniami, będzie rosła każdego roku.

ISO serii 9001

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość usług świadczonych przez naszą firmę była na najwyższym poziomie. W 2006 roku uzyskaliśmy certyfikat zarządzania jakością zgodnie z normą PN-EN ISO serii 9001 wydany przez TUV Nord Polska. Numer naszego certyfikatu: AC090/459/1784/2006.

Innowacyjność

Nasz zespół projektowy tworzą inżynierowie o różnych specjalnościach i wieloletnim doświadczeniu.

Nowatorstwo naszych produktów i opracowanych rozwiązań potwierdzają uzyskane patenty.

Dlaczego my?

Doświadczenie

Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół inżynierski z ponad 30-letnim doświadczeniem, wspierany współpracą z uznanymi na świecie producentami podzespołów.

Rozwiązania
indywidualne

Specjalizujemy się w projektach indywidualnych, z uwzględnieniem specyfiki ładunków, wykonywanych operacji, interakcji z maszynami czy warunkami przestrzennymi.

Serwis

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a w razie konieczności modernizację i remonty.

Doradztwo

Służymy fachowym doradztwem w całym okresie użytkowania dostarczonych urządzeń

Zapraszamy do współpracy

+48 61 815 04 43

Bogucin, Pilotów 6

PL 62-006 Kobylnica k.Poznania